Mejeritransporter Tord Johansson AB

Frögatan 7

653 43 Karlstad

Se karta

Distribution: 070-3470006

Dygnet runt

Fax Distribution: 054-569698

Fax Kontoret: 054-569699

Tord Johansson
VD
Tel: 054-569820
Mob: 070-3470120
E-post: tord@mejeritransporter-tj.se

Anna-Lena Johansson
Administration
Tel: 054-569823
Mob: 070-3470122
E-post: anna-lena@mejeritransporter-tj.se

Patrik Andersson
Ansvarsområde
Fordon och Verkstad
Tel: 054-569821
Mob: 070-2383820
E-post: putte@mejeritransporter-tj.se

Henrik Johansson
Verkstad
Tel: 054-569691
Mob: 070-3470123
E-post:henrik@mejeritransporter-tj.se

Fredrik Johansson
Ersättare Fordon/Tank
Tel: 054-569690
Mob: 070-2020572

E-post: fredde@mejeritransporter-tj.se

Mikael Johansson
Arbetsledare, Distribution och Lager
Tel: 054-569826
Mob: 070-6640307
E-post: micke@mejeritransporter-tj.se

Kent Eriksson
KMT ansvarig och arbetsledare tankbilar
Tel: 054-569828
Mob: 070-5951109
E-post: kent@mejeritransporter-tj.se

Ole Kvernbakken
Logistik och Transporter
Tel: 054-569824
Mob: 070-2166604

E-post: ole@mejeritransporter-tj.se

Fredrik Magnusson

YKB Utbildare/Chaufför

Mob: 070-8912950

E-post:fredrik@mejeritransporter-tj.se